o firmie

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w wykonawstwie stanów surowych w konstrukcji żelbetowej. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych dla firm oraz prywatnych inwestorów. Załatwiamy wszelkie formalności związane z warunkami zabudowy, wykonaniem projektu budowlanego. Oferujemy również pomoc i doradztwo w sprawach inwestycji od chwili podjęcia zamiaru budowy do momentu jej zakończenia.

Wykonujemy obiekty samodzielnie jako generalny wykonawca, jak również występujemy w roli podwykonawcy w dużych inwestycjach w zakresie konstrukcji żelbetowych i murowanych. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji budynków usługowych, mieszkalnych, przemysłowych oraz modernizacjach i remontach obiektów.

Dysponujemy własnym zapleczem sprzętowym niezbędnym do wykonania prac oraz wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim stażem. Naszym atutem jest duża wiedza oraz praktyka, zdobyta na wielu budowach w Polsce i Niemczech, na których nauczyliśmy się dokładności, precyzji i dotrzymywania terminów!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług budowlanych oraz współpracy.

Referencje

BAZA SPRZĘTOWA