Dane firmy

Ksetra Przedsiębiorstwo
Projektowo-Budowlane

ul. Szkolna 5A
46-070 Komprachcice
NIP 9910076447
REGON 160206520
tel.: 77 46 46 281
email: biuro@ksetra.pl

mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA

22 1140 2004 0000 3102 6545 2446

Godziny otwarcia

pon – pt. od 8 do 17

Kontakt

ZAPYTANIA OFERTOWE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES E-MAIL: biuro@ksetra.pl

Grzegorz Jurek
mgr inż. budownictwa
WŁAŚCICIEL/KIEROWNIK BUDOWY
tel. +48 509 317 262 e-mail: g.jurek@ksetra.pl
Marian Syjud
mistrz budowy
NADZÓR NAD INWESTYCJAMI
tel. +48 535 372 746 e-mail: m.syjud@ksetra.pl
Błażej Wieczorek
mgr inż. budownictwa
WYCENY/OFERTY/ZAMÓWIENIA
tel. +48 531 269 499 e-mail: b.wieczorek@ksetra.pl
Marcin Perwenis
mgr inż. budownictwa
KIEROWNIK ROBÓT
tel. +48 791 891 031 e-mail: m.perwenis@ksetra.pl
Joanna Jurek
PŁATNOŚCI/KADRY
tel. +48 530 719 119 e-mail: kadry@ksetra.pl
Grzegorz Dziergas
inż. architektury
MARKETING/WIZUALIZACJE
tel. +48 531 374 662 e-mail: g.dziergas@ksetra.pl
Justyna Kandziora
mgr inż. budownictwa
WYCENY/OFERTY/ZAMÓWIENIA
tel. +48 733 277 770 e-mail: j.kandziora@ksetra.pl

Praca

Osoby zainteresowane pracą prosimy o składanie aplikacji przez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego.
Dokument w formie pliku PDF do pobrania, wypełnienia i przesłania na adres firmy pocztą tradycjną lub drogą
emailową w formie skanu.
Pobierz