Ksetra Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane

ul. Szkolna 5A
46-070 Komprachcice
NIP 9910076447

REGON 160206520
tel. 77 46 46 281
email: biuro@ksetra.pl

mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA
22 1140 2004 0000 3102 6545 2446
mBiznes konto walutowe EUR
09 1140 2004 0000 3612 0322 7386

Godziny otwarcia
pon – pt. od 8 do 17


ZAPYTANIA OFERTOWE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES E-MAIL: biuro@ksetra.pl


Grzegorz Jurek

mgr inż. budownictwa
WŁAŚCICIEL/KIEROWNIK BUDOWY
tel. +48 509 317 262 · e-mail: g.jurek@ksetra.pl

Justyna Kandziora

mgr inż. budownictwa
KIEROWNIK DZIAŁU KOSZTORYSÓW
tel. +48 733 277 770 · e-mail: j.kandziora@ksetra.pl

Paweł Kwiatkiewicz

mgr inż. budownictwa
KIEROWNIK BUDOWY
tel. 696 618 254 · e-mail: p.kwiatkiewicz@ksetra.pl

Joanna Jurek

KADRY
tel. +48 530 719 119 · e-mail: kadry@ksetra.pl

Marian Syjud

KIEROWNIK DS. INWESTYCJI
tel. +48 535 372 746 · e-mail: m.syjud@ksetra.pl

Marcin Perwenis

mgr inż. budownictwa
KIEROWNIK BUDOWY
tel. +48 791 891 031 · e-mail: m.perwenis@ksetra.pl

Jarosław Syguła

mgr inż. budownictwa
INŻYNIER BUDOWY
tel. +48 531 269 499 · e-mail: j.sygula@ksetra.pl

Grzegorz Dziergas

inż. architektury
MARKETING
e-mail: g.dziergas@ksetra.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close