AKTUALNOŚCI

 

APARTAMENTY NATURA

W czerwcu ruszają prace związane z budową nowej inwestycji APARTAMENTY NATURA zlokalizowanej w cichej, spokojnej, pełnej terenów zielonych południowo-zachodniej części Opola. Nowo powstałe osiedle składać będzie się z dwóch budynków 3 kondygnacyjnych z garażem podziemnym, z mieszkaniami o powierzchni 28-79 m2. Kondygnacje podziemne zostaną wykonane w konstrukcji żelbetowej w technologi białej wanny. Atutami, które wyróżniają Aparatementy Natura to zapewne efektowna bryła, zielone tarasy na dachu, duże balkony, winda, rozległe tereny zielone, własne ogrody oraz tereny rekreacji, cały teren oraz wnętrze budynku przystosowane dla osób starszych i niepełnosprawnych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących inwestycji zapraszamy na stronę dewelopera: http://apartamentynatura.pl

Czytaj więcej...


OSIEDLE PERŁOWE

Zakończyliśmy prace nad budową stanu surowego drugiego budynku mieszkalnego wielorodzinnego na Osiedlu Perłowym zlokalizowanym w Czarnowąsach przy ulicy Reymonta. Kameralna i przemyślana zabudowa, która składać będzie się z trzech budynków jednoklatkowych z nowoczesnymi windami i przestronnymi ogrodami, balkonami i tarasami. Funkcjonalne rozkłady mieszkań w metrażach od 41 do 61 m2.

Więcej informacji na stronie dewelopera: www.osiedleperlowe.pl.

Czytaj więcej...


ROZBUDOWA FERMY DROBIU

Zakończyliśmy prace związane z rozbudową fermy drobiu zlokalizowanej w miejscowości Prądy. Wykonaliśmy roboty żelbetowe i murarskie dwóch budynków inwentarskich o powierzchni prawie 4000 m2 oraz budynków zaplecza technicznego. W najbliższych miesiącach rozpoczynamy pracę nad kolejnej hali, łącznika technicznego wraz z serwerownią o powierzchni blisko 2000 m2.

Czytaj więcej...


HALA PRODUKCYJNA SKAMOL

W lutym zakończyliśmy roboty na obiekcie należącym do firmy Skamol, producenta systemów ociepleń i termoizolacji. Nowo powstała inwestycja to kolejna nasza realizacja w strefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zlokalizowanej w Opolu. Wykonaliśmy roboty żelbetowe i murarskie pod halę produkcyjną o powierzchni 8000 m2 oraz budynku zaplecza technicznego i biurowego. W stanie surowym inwestycja została wykonana w niespełna 14 tygodni!

Czytaj więcej...